Jako pasjonaci stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach prowadzonych przez ekspertów Krav Maga i KAPAP z całego świata, co jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług.

Nasi instruktorzy posiadają państwowe uprawnienia, niezbędne do prowadzenia tego typu szkoleń, m.in. uprawnienia instruktorów samoobrony, strzelania sportowego czy technik interwencyjnych, wszyscy są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasze szkolenia mogą uświetnić wyjazd integracyjny lub same w sobie stanowić doskonałą metodę na budowanie relacji i poprawę współpracy w zespole, a ponadto przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa osobistego Uczestników.

Trening możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta, dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Polski. Zajęcia możemy prowadzić zarówno w języku polskim jak i angielskim lub niemieckim.

Wierzymy, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu satysfakcję oraz poprawi bezpieczeństwo osób w Państwa okolicy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiam,

Jakub Rausch
Prezes / Instruktor Wielkopolskiego Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa