NASZA KADRA

Jako pasjonaci stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach prowadzonych przez ekspertów Krav Maga i KAPAP z całego świata, co jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług.

Nasi instruktorzy posiadają państwowe uprawnienia, niezbędne do prowadzenia tego typu szkoleń, m.in. uprawnienia instruktorów samoobrony, strzelania sportowego czy technik interwencyjnych, wszyscy są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasze treningi prowadzimy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Na zajęciach panuje wesoła i przyjazna atmosfera, która sprzyja odstresowaniu po ciężkim dniu oraz nabywaniu nowych, praktycznych umiejętności.

Na treningach dajemy z siebie wszystko i tego samego wymagamy od naszych Studentów :).

WCSiB

 

 

 

 

 

 

Wielkopolskie Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa powstało z połączenia klubów Krav Maga 360 oraz KAPAP Poznań, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość szkoleń samoobrony i warsztatów z zakresu bezpieczeństwa. Bogate doświadczenie, które przez lata zdobyliśmy jako KM360 i KAPAP Poznań, służy nam aby z dnia na dzień żyło się bezpieczniej!

REKOMENDACJE

Kilka rekomendacji od naszych Partnerów 🙂

PARTNERZY

Wielkopolskie Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa blisko współpracuje z Klubem Żołnierzy Rezerwy COMMANDO LOK. Daje nam to szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o organizację profesjonalnych szkoleń z zakresu pierwzej pomocy, strzelania oraz walki wręcz.

Nasi instruktorzy zajęli I. miejsce w I Mistrzostwach Krav Maga w Poznaniu, grudzień 2016r.

Do zobaczenia na treningu!

Jakub Rausch
Prezes / Instruktor Wielkopolskiego Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa

We speak English! / Wir sprechen Deutsch!