Zrealizuj noworoczne postanowienia i zadbaj o swoje bezpieczeństwo w miłej atmosferze!

W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla dorosłych oraz dzieci. Oferujemy treningi samoobrony w grupach mieszanych, jak również samoobronę w grupach tylko dla kobiet.

SAMOOBRONA DLA KOBIET

Treningi samoobrony oparte o techniki izraelskich systemów Krav Maga oraz KAPAP to nie tylko nauka skutecznych technik, które pomogą Ci przetrwać w sytuacji zagrożenia. Na zajęciach poznasz nowe koleżanki i spędzisz czas w miłej atmosferze.

Zajęcia samoobrony dla kobiet są idealne, jeśli chcesz:

poczuć się bezpieczniej wracając z pracy, imprezy itp.,

nauczyć się jak radzić sobie ze stresem nie tylko na ulicy,

wzmocnić ciało, poprawić sylwetkę, nabrać kondycji,

poznać nowych ludzi i spędzić miło czas,

rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

SAMOOBRONA DLA DZIECI

Zapewne każdemu z nas zależy, aby nasze dzieci były bezpieczne na co dzień. Dlatego też przygotowaliśmy program samoobrony dla najmłodszych. Na treningach Mali Wojownicy uczą się technik samoobrony dostosowanych do ich wieku i potrzeb. Uświadamiamy ich również, jakie zagrożenia mogą czyhać na nich na ulicy oraz jak ich unikać (np. jak zachować się w przypadku zaczepek przez obcą osobę itp.) Podczas zajęć dowiedzą się również jak wzywać pomocy, co mówić w czasie rozmowy z policją, strażą pożarną, pogotowiem.

Techniki samoobrony przekazywane są w formie gier i zabaw ruchowych.

Zajęcia dla grupy wiekowej 8-12 lat.

SAMOOBRONA DLA DOROSŁYCH – KRAV MAGA GRUPA MIESZANA

Treningi samoobrony oparte o izraelskie systemy walki Krav Maga oraz KAPAP przeznaczone dla osób od 13. roku życia*. Poznasz na nich techniki obrony przeciw najpopularniejszym atakom, podstawy boksu i innych systemów walki. Nie zabraknie również ćwiczeń ogólnorozwojowych wzmacniających ciało i poprawiających kondycję.

* (osoby niepełnoletnie prosimy o dostarczenie pisemnej zgody rodzica/opiekuna na udział w zajęciach).

samoobrona poznań, kursy samoobrony poznań

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Indywidualny tok zajęć pozwoli Ci dostosować treningi do planu dnia oraz wymagań. Na trening indywidualny możesz przyjść sam/a, lub w parze. Jest do idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na szybszych postępach i elastyczności.

 

LOKALIZACJA – POZNAŃ HALKOWNIA

samoobrona poznań, kursy samoobrony poznań

Nasze zajęcia odbywają się w Centrum Sportowym Halkownia przy ulicy 28 Czerwca 1956r. nr 222 (przystanek tramwajowy HCP).

Obiekt wyposażony jest w prysznice, zamykane szafki oraz parking. Na miejscu jest możliwość zakupienia wody, kawy, herbaty oraz przekąsek. Sala wyposażona w maty oraz worki treningowe.samoobrona poznań, kursy samoobrony poznań

Wszyscy nasi Studenci otrzymują 10% rabatu na karnet do siłowni w Centrum Sportowym Halkownia (szczegóły oferty siłowni znajdziesz tutaj).

 

We speak English! / Wir sprechen Deutsch!